
ОДНОГОЛЬНА ПРЯМОСТРОЧНА ШВЕЙНА МАШИНА SGGEMSY 8802 E
- Немає в наявності
- Код: 2000012469015
15 592,50 ₴
+380 (67) 962-10-68
тел.
крамницяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель, універсальна швейна машина призначена для пошиття різних швейних виробів із легких і середніх матеріалів. У цій моделі є функція позиціювання голки, яка зупиняє голку завжди в одному положенні, що неабияк полегшує і прискорює процес шиття, а також покращує якість строчки на швейному виробі в зонах поворотів і переходів. Вбудований діодний світильник неабияк підвищує комфорт під час роботи. Машина підходить як для великих фабрик, так і індивідуальних майстрів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemsy |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість голок | 1 шт. |
| Кількість ниток | 1 шт. |
| Підйом лапки | 5 мм |
| Голка | DBx1 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 15 592,50 ₴





