JACK W4-D-01GB 356/364 Промислова розпошивальна машина в абсолютно новому сучасному дизайні. Сервомотор вбудований у голову машини, а пульт керування розташований на рівні очей швачки. Тепер регулювати швидкість і керувати позиціонером голки стало ще зручніше. Під столом більше вільного простору, завдяки тому, що блок керування перенесли в корпус голови машини. Компактність і мінімалізм у найкращому виконанні. Технічні характеристики: кількість голок — 3 кількість ниток — 5; з верхнім розкладчиком; підйом лапки 7 мм; вбудований сервомотор; вбудований пульт керування; позиціювання голки; швидкість 5500 об/хв. Ця модель доступна у двох варіантах відстані між голками 5,6 мм і 6,4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jack |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість голок | 3 шт. |
| Кількість ниток | 5 шт. |
| Межігольна відстань | 5.6 мм |
| Голка | UY128 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |