Завдяки покращеній платформі, E4S має повністю вбудовані в голову машини серводвигун і блок керування. Інтелектуальна смарт-функція переходу в стан спокою — машина автоматично переходить у стан спокою через 30 хвилин простою. Закритий механізм голководця з вбудованою оливо-фільтром і системою подавання та повернення оливи, виключає його витік.
Переваги:
- Автоматична система змащення
- Убудований у голову серводвигун з плавним регулюванням швидкості
- Покращена система оливопостачання з оптимізованим повним закритим механізмом, яка захищає голководець від протікання оливи
- Об'єднаний вал двигуна та машини
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
- Низький рівень шуму
- Висока продуктивність
Застосування:
Для легких і середніх тканин

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jack |
| Країна виробник | Китай |
| Диференціальний транспортер подачі тканини | Так |
| Можливість регулювання довжини стібка й ширини рядка | Так |
| Максимальна ширина строчки | 4 мм |
| Максимальна довжина стібка | 4.6 мм |
| Опіковка | Ні |
| Регулятор тиску лапки на тканину | Так |
| Сміттєзбірник | Так |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опиковка | Ні |